Ako funguje Taskit?

Tisíce užívateľov na Taskit.sk ponúkajú svoje služby od 5,6 EUR. Kupujúci pri výbere služby platí priamo nám (Stovkomat s.r.o.) a preto ako jediní v ČR i SR môžeme garantovať správne a včasné dodanie a zároveň vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti s výsledkom. Až v prípade odsúhlasenia dodanej práce peniaze uvoľníme predajcovi. Službám u nás hovoríme JOB.

Výber z tisícok služieb

S cenou od 5,6 EUR a dodaním do druhého dňa.

Garancia spokojnosti

Nie ste spokojní s dodanou prácou? Peniaze vrátime.

Bezpečné platby s faktúrou

Platíte priamo nám. My garantujeme dodanie a tiež vám vystavíme faktúru do nákladov.

OTÁZKY & ODPOVEDEJe to veľmi jednoduché. Stačí sa zaregistrovať a následne u vybraného Jobu kliknúť na Kúp Job. Bude vám ponúknutých niekoľko platobných metód za vybranú službu (platobnou kartou, bankovým prevodom, Paypalom). Po zakúpení Jobu ste vyzvaní kupujúcim na dodanie informácií, ktoré povedú k úspešnému dokončeniu a dodaniu zákazky.
Tým, že všetky služby poskytujeme priamo my - firma Stovkomat s.r.o. - sme schopní ručiť za dodanie služby, vybavovať reklamácie, sťažnosti, garantovať dodanie alebo vrátenie peňazí. V tomto sme jediní v ČR i SR.
Máme rad kontrolných mechanizmov, ktoré udržujú Joby správne a aktuálne. Väčšinu Jobov priamo kontrolujeme a overujeme. Vďaka tomu je 96 % všetkých zákaziek ukončených kladným hodnotením kupujúceho.
Už v priebehu zákazky sa môžete so svojimi pripomienkami podeliť priamo s nami a to buď emailom alebo pomocou záložky Problémy s objednávkou. Po dokončení zákazky si môžete vybrať, či zákazku prijmete a ohodnotíte, alebo ju vrátite na prepracovanie.
Áno, faktúru dostanete priamo od našej spoločnosti Stovkomat s.r.o. . Nájdete ju hneď po zaplatení v hodnom menu s ikonou nákupného košíku, následne sekcia Doklady.
Áno, je to možné. V platobnej bráne, ktorá je dostupná v menu po nabehnutí na vaše užívateľské meno vpravo hore zvoľte možnosť Dobiť kredit. Môžete zvoliť niekoľko platobných metód. Dobíjaná čiastka je vrátane DPH.
Predaj na Taskite je veľmi jednoduchý. Stačí sa zaregistrovať a kliknúť na Vložiť Job, poprípade v hornom menu s ikonou cenovky vybrať možnosť Vytvoriť Job. Sprievodca vás následne prevedie zadaním Jobu.
Akonáhle dokončíte zákazku, tak kupujúci má 3 dni na jej ohodnotenie. Ak tak neurobí, tak sa po tejto lehote zákazka označí ako hotová. Následne plynie lehota 5 dní na prípadné dodatočné výhrady zo strany kupujúceho. Po tejto dobe už máte nárok na províziu z predaného Jobu.
V hornom menu s ikonkou cenovky vyberte možnosť Zárobky. Tu vás bude zaujímať hneď prvá položka s čiastkou ma výplatu. Minimálna čiastka na výplatu je 11 EUR. Akonáhle ich nasporíte, hneď vedľa je tlačidlo pre zažiadanie o výplatu. Po jeho kliknutí dostanete email s ďalšími pokynmi. Na tejto stránke tiež uvidíte všetky zárobky na vašom Taskit účte.
Už samotný prípad, že nemôžete zákazku dodať, je veľmi nemilý a majte na mysli, že môže spôsobiť penalizáciu vašich Jobov. Ale chápeme, že sme len ľudia a nejaký ten problém sa stať môže. Potom je však dôležité komunikovať s kupujúcim, oznámiť mu dôvody a ideálne sa tiež ospravedlniť. Samotnú zákazku môžete stornovať cez odkaz Problémy s objednávkou.
V ľavej časti každej kategórie na Taskite je možnosť dopytovať Job na mieru. Jednoducho oznámite, čo presne potrebujete a dopyt odošlete. My ho skontrolujeme a pošleme všetkým predajcom, ktorých by mohol zaujímať. Tzv. predajcom, ktorí v danej kategórii už nejaký Job predávajú.
Pri každom Jobe garantujeme spokojnosť s výsledkom alebo vrátenie peňazí. Ak je Job od predajcu Taskit Guru, dostanete v prípade nedodania Jobu navyše 1,9 EUR. Aktivácia Taskit Guru je pre predajcov v hornom menu s ikonou cenovky, odkaz Taskit GURU.
MÁTE INÚ OTÁZKU?
Spýtajte sa nás!

O Taskit

Taskit.sk vychádza z českého Stovkomat.cz, ktorý vznikol v júni 2012. Od tej doby sme predajcom vyplatili niekoľko miliónov korún. Naším poslaním je vytvárať jednoduchšiu ponuku a dopyt služieb s menšou hodnotou a zároveň garantovať skoré a kompletné dodanie. Desaťtisíce užívateľov môžu potvrdiť, že sa nám to darí. Sme tu pre Vás!

Garancia vrátenia peňazí

Nie je zákazka dodaná tak, ako bola inzerovaná? Kvalita nezodpovedá popisu alebo bola dodaná neskoro? Peniaze vám okamžite vrátime!

Bezpečnosť užívateľov

Všetky zákazky poskytuje priamo Taskit.sk. Nám platíte, my garantujeme dodanie zákazky. Vaše kontaktné a platobné údaje sú u nás v bezpečí.

Vždy na príjme

Neviete si rady, chcete sa spýtať alebo si posťažovať? Napíšte nám cez kontaktný formulár. Odpíšeme do 24 hodín alebo dáme 1,9 EUR!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?

Prihlás sa k newsletteru

A získavaj zľavové akcie, tipy na joby a ďalšie zaujímavé informácie

© 2017 všetky práva vyhradené Stovkomat s.r.o. | designed by